Strony internetowe dla firm.

Szybko - efektywnie - profesjonalnie.

01.

Pomysł

Wypełniasz krótki brief na temat strony, który pozwoli nam doprecyzować twoje wymagania. Podajesz w nim m.in. branżę twojego biznesu, oczekiwania wobec strony, możesz wskazać strony konkurencji, które są dla ciebie wzorcowe.

Wypełnij brief
02.

Realizacja

W ciągu 7 dni przedstawiam propozycję twojej strony internetowej. Jeśli ją akceptujesz, przechodzimy do etapu trzeciego. Jeśli zgłaszasz poprawki, wprowadzam je do skutku, wg twoich wskazań.

Zobacz, co dostaniesz
03.

Wdrożenie

Strona zostaje umieszczona na hostingu, jest już widoczna pod firmowym adresem www. Wyszukiwarka Google indeksuje ją w zasobach, witryna zaczyna żyć swoim życiem w sieci!

Zobacz wdrożenia

Co otrzymasz?

Poznaj listę atrybutów i funkcjonalności, które otrzymasz zamawiając swoją stronę internetową.

Domena

Własny adres internetowy (tzw. domena) np. annasapinska.pl

Hosting

Hosting, czyli miejsce do umieszczenia plików gotowej strony.

Adres mailowy

Skrzynkę pocztową w twojej domenie, np. poczta@annasapinska.pl Bezpłatnie - możliwość połączanie skrzynki z pocztą Gmail.

Responsywność

Strona oparta o sprawdzony system WordPress, dopasowana do wyświetlania na komputerach i urządzeniach mobilnych, takich jak tablety, telefony komórkowe.

CMS

System zarządzania treścią (CMS - Content Management System). Panel zarządzania treścią, który pozwoli ci samodzielnie wprowadzać poprawki do tekstu, dodawać/usuwać zdjęcia, wpisy na blogu itp.

Bezpieczeństwo

Certyfikat SSL (Secure Socket Layer) - to ta czarna lub zielona kłódeczka obok adresu strony. Jest to protokół sieciowy poświadczający wiarygodność domeny, zapewnia poufność danych przesyłanych pomiędzy przeglądarką a serwerem, na którym znajduje się twoja strona.

Spokój

Profesjonalne podejście, wykonanie witryny od A do Z w ciągu 10 dni od otrzymania materiałów. Do Ciebie należy przesłanie tekstu, który ma być na stronie, ewentualnie zdjęć. Ja zajmę się resztą.

Wsparcie

W cenie jest zawarta 1h dodatkowej pomocy technicznej. Po oddaniu witryny nie jesteś pozostawiony sam sobie, jeśli za tydzień, miesiąc czy pół roku pojawią się dodatkowe pytania lub problemy, masz do dyspozycji swojej godzinę. Kontaktujesz się ze mną, a ja pomagam.

Ile to kosztuje?

1 - 5 podstron

1000
Wybierz

6 - 20 podstron

1750
Wybierz

> 20 podstron

2500    zł
Wybierz
Uwaga! Podane ceny są cenami brutto. Ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par. 1 kodeksu cywilnego. Niezależnie od pakietu, który wybierzesz, masz możliwość skorzystania z wszystkich funkcjonalności opisanych na stronie (SSL, CMS, wsparcie itd.). Ceny odnoszą się do podstawowych stron firmowych - informacyjnych, bez dodatkowych modułów typu: sklep internetowy, system rejestracji użytkowników, system rezerwacji, system płatności. W przypadku dodatkowych modułów cena jest ustalana indywidualnie.

Dodatkowe moduły

Bezpłatne

Statystyki Google Analytics

Mapka dojazdu

Formularz kontaktowy

Blog

Płatne

Kalendarz rezerwacji np. dla salonów fryzjerskich, gabinetów urody, gabinetów psychologicznych

CallPage - wtyczka wyświetlająca dodatkowe okienko w rogu strony, które umożliwia szybki kontakt mailowy lub telefoniczny.

System rejestracji użytkowników

System płatności

Sklep internetowy